logo zdjęcie

licznik odwiedzin:  293 512

2014-02-01
Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 01.02.14 r., pomimo mrozu i wietrznej pogody, w hali sportowej odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Startujący zawodnicy podzieleni zostali na pięć kategorii: „żak”/ „żaczka”, „młodzik”/ „młodziczka”, „kadet”/ „kadetka”, „junior”/ juniorka”, „senior”/ „seniorka”. System rozgrywek był zróżnicowany, w zależności od ilości zgłoszonych osób w danej kategorii.

W kategorii najmłodszych - „żak” - najlepszym zawodnikiem okazał się Michał Duś.

Natomiast w „żaczkach” jako jedyna zgłosiła się Iwona Złotorzyńska.

W grupie zawodników - „młodzik”, zwycięzcą okazał się Rafał Duś, II miejsce zajął Rafał Nowikowski, a III pozycja przypadła Piotrowi Kachnowskiemu.

Organizatorami turnieju była Świetlica Gminna w Wiżajnach oraz Uczniowski Klub Sportowy „Północ”, działający przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wiżajnach.  Nagrody w postaci pucharów i medali były ufundowane z puli środków finansowych Świetlicy Gminnej w Wiżajnach.  Nad przebiegiem turnieju czuwała komisja w następującym składzie: Grzegorz Romanowski,  Dariusz Wilk, Małgorzata Danielewicz i Grażyna Wojczulis.

Organizatorzy cieszą się z licznego udziału w turnieju dzieci, młodzieży i dorosłych.  Impreza na szczeblu gminnym wyłoniła najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach, którzy reprezentować nas będą podczas rozgrywek powiatowych  w Przerośli.

Foto Galeria
EPUAP
Laboratoria przyszłości
Szkoła Podstawowa, ul. Sejneńska 43, 16-407 Wiżajny, pow. suwalski, woj. podlaskie